Provilis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kita informacija

2 posters

Go down

Kita informacija Empty Kita informacija

Rašyti  Bergė Št. 11 07, 2009 5:47 pm

Atėjęs į vorumą pirmiausiai pasirašk po taisyklėmis .
2.Nueik į viešbučio registratūra ir išsinuomok kambarį iki tol , kol turėsi 25 postus .
3.Nueik į darbo biržą ir "pasiimk" darbą . "pasiimti" gali tik tada , jeigu "imi" mokytojo arba dėstytojo , valytojo arba vairuotojo darbą . Jeigu nori rimtesnio darbo , turi užssirašyti į universitetą ir išsimokinti ten 1-2 savaites [priklauso nuo specealybės ir lankymosi laiko].
[šis žingsnis tiems kurie mokosi universitete]4.Pradėję eiti į universitetą gausite mėnesio abonimentą bendrabutyję , nes baigę jį galite neturėti kur apsistoti . [nes neturėsite pinigų [būsite visus 100 000 tūkstančių provų išleide pramogoms ir t.t.] arba neturėsite 25 postų ]Baigę universitetą gausite diplomą , kurio jums reikės pradedant naują darbą .
[šis žingsnis skiriamas tiems kurie bai9gė universitetą]5.Darbą turite pasirinkti pagal tai , ką studijavote universitete . Pvz : studijavote anatomiją , biologiją , chemiją ir pnš . Tokiu atveju jums pravartu eiti dirbti gyditoju , chirurgu ir t.t.

Bus tesinys.
Bergė
Bergė
Admin

Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2009-11-03
Age : 29
Miestas : Kaunas

https://provilis.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Kita informacija Empty Re: Kita informacija

Rašyti  Klaudija Št. 11 07, 2009 6:52 pm

Čia manau galima paklausti... o tai jei žaidime esi 10 metų vaikas? (cherry vaikas esu) aš gyvensiu vienam kambarį ane? O dėl mokyklos?
Klaudija
Klaudija

Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-11-07

Atgal į viršų Go down

Kita informacija Empty Re: Kita informacija

Rašyti  Bergė Sk. 11 08, 2009 1:12 pm

Klaudija rašo:Čia manau galima paklausti... o tai jei žaidime esi 10 metų vaikas? (cherry vaikas esu) aš gyvensiu vienam kambarį ane? O dėl mokyklos?

Taip , čia galima klausti .
Jeigu dėl gyvenimo viešbūtyje , tai jeigu jūs esate dvi , galite imti dvivietį kambarį .
O jeigu dėl mokyklos , tai reikia nueiti į J.Grušo vidurinės mokyklos administraciją ir užpildyti priėmimo anketą . Paskui gausite 1-2 klases lygio "kontrolinukus" xD , kad galėtume nuspresti ar kelti jus į geresniąją anglų klasę arį prastesniąją . Mokyklą reikia palankyti 1 mėn . tada į universitetą 1-2 savaitėm ir tada jau į darbą , verslą ir t.t. [mokymosi laikas priklauso nuo tavo lankomumo dažnio]
Bergė
Bergė
Admin

Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2009-11-03
Age : 29
Miestas : Kaunas

https://provilis.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Kita informacija Empty Re: Kita informacija

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume